نصب انواع پارتیشن دوجداره

نصب انواع پارتیشن دوجدارهپارتیشن دوجداره نوعی دیوار جدا کننده است که در ادارات، سازمانها و مراکز تجاری خواهان زیادی داشته و چون این پارتیشن ها سبب جداسازی فضا می شوند از آنها استفاده می نمایند.

 هدف مدیران برتر در استفاده از پارتیشن ها به دلیل جداسازی به عنوان یک دیوار برای فضا می باشد. مدیران شرکت سعی می کنند که از محل کارخود در کوتاه ترین زمان بهترین بهره برداری و استفاده بهینه را برای کارمندان فراهم نمایند.

پارتیشن دوجداره شیشه ای

برای دکوراسیون اداری در زمان سفارش و تهیه نقشه برای یک محل اداری و یک فضا ، مدیر شرکت اگر با نکات فنی برای جداسازی فضا و ایجاد محل کار جدید و یا افزودن اتاق آشنایی کافی داشته باشد ، باید نکاتی را در نظر بگیرد. در غیر اینصورت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما علاوه بر اندازه گیری نمودن طول و ارتفاع پارتیشن ، موارد ضروری و مهم را به مسئول اجرای آن شرکت اعلام کنند. کارشناسان باتجربه و خبره ی ما همه ی مسائلی را که با پارتیشن دوجداره مرتبط هستند در اختیار کارفرمای خود قرار می دهند.

پارتیشن دوجداره ام دی اف

پارتیشن های دوجداره بصورت فریم‌های جداگانه در کارخانه تولید و مونتاژ میشوند. این فریم ها پس از مونتاژ و بسته بندی به محل پروژه ارسال شده و نصب می شوند.

پارتیشن دو جداره به صورت کوتاه ، نیمه بلند ، بلند و همچنین تا ارتفاع سقف اجرا می گردد.ارتفاع پارتیشن ها به عواملی مانند جریان گردش هوا و عایق بودن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن دو جداره از جداره های شیشه نیز به صورت دو جداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با نور موجود درآن مکان و سلیقه مشتریان قابل تغییر می باشد.

 

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن دو جداره دارای  قابلیت استفاده از پرده کرکره در بین جدار های شیشه نیز می باشد . پرده کرکره ها را می توان در طرحها و رنگ های مختلف و با اندازه ۱۶ میلیمتری اجرا کرد. شیشه های نصب شده در دو طرف پرده کرکره باعث جلوگیری از نفوذ گرد و غبار بر روی پرده کرکره ها می شوند . استفاده از پرده کرکره با مکانیزم سایه روشن (ولومی) ، امکان عبور نور در مواقع دلخواه را فراهم می نماید . سیستم تنظیم ولومی در پرده کرکره ها جلوه زیبایی به پارتیشن ها می دهند

 

نمونه  پارتیشن های دوجداره

 

جهت سفارش پارتیشن دوجداره با ماتماس بگیرید.

09120184057

مهندس احسانی