پارتیشن اداری مدرن
02
آگوست

چگونه پارتیشن ارزان قیمت خریداری کنیم؟

چگونه پارتیشن ارزان قیمت خریداری کنیم؟

با توجه به تنوع های بسیار زیاد در پارتیشن های اداری و پارتیشن های مخصوص منازل، قیمت های مختلفی ارایه می گردد.

هم چنین یکی از متریال هایی که باعث تنوع قیمت در پارتیشن ها میگردد دو جداره و تک جداره بودن پارتیشن ها می باشد.

اما نگران نباشید

مادر اینجا چند روش برای رسیدن شما به پارتیشن قیمت مناسب یا ارزان را بیان میکنیم تا بتوانید به دیوارجداکننده پارتیشنی که به دنبال آن هستید دست پیداکنید، بدون آن که پول زیادی را پرداخت کنید.

قبل از هرچیزی ابتدا نوع فضا و کاربری فضای خود را مشخص کنید.

 • آیا فضای شما اداری است؟(سازمانی، تجاری، اداری و غیره) یا مسکونی می باشد
 • آیا عایق صوتی و حرارتی بودن برای شما اهمیت دارد یا از اهمیت کمتری برخوردار است؟
 • آیا ثابت یا متحرک بودن پارتیشن برای شما اهمیت دارد یا خیر؟
 • آیا تک جداره یا دو جداره بودن پارتیشن برای شما اهمیت دارد یا خیر؟
 • آیا بحث زیبایی پارتیشن برای شما اهمیت دارد یا کارآیی؟
 • آیا مقاومت و دوام پارتیشن برای شما مهم است یا خیر؟ زمانی که بتوانید جواب سوالات بالا را به درستی مشخص کنید خیلی راحت می توانید نوع پارتیشن مورد نر خود را مشخص کنید و سپس به دنبال راه حلهایی برای ارزانتر شدن قیمت پارتیشن مورد نظر خود باشید.

مثال:بعد از کنارهم قرار دادن پاسخ های شما و مشخص شدن خواسته شما دیگر انتخاب بسیار آسانتر می گردد.حال به شما چندین روش آموزش میدهیم تابتوانید چکار کنید و همان پارتیشن مورد نظر خود را با هزینه کمتر تهیه کنید

 

 • اگر شما یک فضای مونتاژ داشته باشید که بخواهید فقط بین پرسنل خود را با یک تفکیک کننده یا همان جداکننده پارتیشنی از هم جداکنید،نیازی به دوجداره بودن آن نیست. پس تک جداره بودن کفایت می کند و اگر برای شما عایق صوتی بودن آن اهمیت نداشته باشد، چون کار شما از سروصدای کمی برخوردار باشد، شما نیازی به پارتیشن تمام ارتفاع تا سقف ندارید. فقط کافیست از پارتیشن 120 سانتی متری تا ارتفاع 200 سانتی متری مناسب ترین ارتفاع با توجه به نیاز خود را انتخاب کنید. درنتیجه متراژ پارتیشن تک جداره شما کم میشود و حال اگر بحث زیبایی نوع پارتیشن تک جداره شما از اهمیت کمتری برخوردار باشد دت شما بازتر می شود و شما میتوانید از مثلا پارتیشن کلاف آلومینیوم تکجداره استفاده کنیدکه قیمت کمتری نسبت به سایر پارتیشن ها دارد.
 • حال برای شما مشخص میکنیم که چرا مشخص کردن جواب سوالات فوق باعث رسیدن شما به پارتیشن مورد دلخواه شما با قیمتهای مناسب و ارزان می باشد.
 1. ابتدا سعی کنید تمام قسمت های پارتیشن خود را به صورت جداگانه تهیه کنید. مثلا شیشه را از شیشه بری خودتان خرید کنید.
 2. سعی کنید شرکتی را پیدا کنید که تمام قطعات دیوارجداکننده شما را به صورت جداگانه به شما بفروشد که معمولا 99درصد شرکت ها و مجریان پارتیشن این کاررا نمی کنند اما گروه تولیدی افراپارتیشن به صورت مجزا قطعات و یراق آلات پارتیشن را نیز به فروش میرساند.
 3. سعی کنید که در صورت امکان بعضی از قسمت ها را با محصولات مشابه جایگزین کنید. مثلا به جای استفاده از ام دی اف 16میل، از لترون 16 میل استفاده کنید که از لحاظ روکش بیرونی کاملا شبیه هم هستند و فقط مغز داخلی ام دی اف آن کمی با هم فرق دارند و در نتیجه لترون از ام دی اف به مراتب ارزانتر است. یا به جای استفاده از شیشه ساتینا یا سندبلاست شما میتوانید از شیشه های معمولی مشجر (برفی) استفاده کنید که قیمت بسیار کمی دارند.
 4. سعی کنید تولید کننده واقعی را پیداکنید ، نه واسطه که خوشبختانه گروه تولیدی افراپارتیشن تولیدکننده، فروشنده ، طراح و مجری تمامی سبک های پارتیشن است که حتی با تماس با کارشناسان این واحد تولیدی میتوانید راهنمایی های خوبی بگیریدو همچنین در خصوص بازگشایی و یا نصب پارتیشن شما نیز اکیپ نصب بسیار خوبی را دارند که میتوانند کار نصب پارتیشن شما را نیز با قیمت بسیار مناسبی انجام دهند.
 5. معرفی چند نوع از پارتیشن های اداری:
 6. نکته: آیا می دانید که افرا پارتیشن برای تعدادی از شرکت ها که در صفحه اول گوگل هستند پارتیشن تولید میکند و آیا می دانید که قیمت تولید کننده واقعی به مراتب از واسطه کمتر است؟

و …..(تمای سبک های پارتیشن ) و مبلمان اداری

افراپارتیشن پاسخگوی 24 ساعته و آنلاین مشتریان عزیز می باشد.

شما می توانید با این شماره ها 021-22889843، 021-22883932   در ساعات اداری و در ساعات غیر اداری با شماره تلفن 09120184057 مهندس احسانی تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.